AUKŠTUMINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJAI (-os) Vokietijoje

Pagalbiniai darbai
Vokietija
Posted 6 mėn. ago

Siūlome darbą AUKŠTUMINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJAMS Vokietijoje. Išvykimas skubus.

Darbo pobūdis:  dirbama kiniškų prekių sandėlyje, reikia surūšiuotą produkciją sukrauti į lentynas – aukštis apie 13 metrų.

Darbo laikas: dirbama pirmadieniais-penktadieniais 8-10 valandų. Galima dirbti viršvalandžius, iš viso iki 200 valandų per mėnesį.

Darbo vieta: Kamen, Dortmund arba Duisburg, Vokietija.

Reikalavimai:

  • Aukštuminio krautuvo vairavimo patirtis.
  • Motyvacija tobulėti ir dirbti.
  • Atidumas, greita orientacija.
  • Teisės nebūtinos – galima išsilaikyti nuvykus į darbo vietą.

Mes užtikriname :

  • Galimybę užsidirbti 2000 – 2400 Eur/mėn atlyginimą į rankas. (LR MMA*koeficientas+dienpinigiai. Atlyginimo skirtumas priklauso nuo išdirbtų valandų)
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Nemokamą apgyvendinimą tvarkinguose būstuose su visais patogumais.
  • Kompensaciją ir papildomas naudas vykstantiems savo transportu.
  • Galimybę į Vokietiją nuvykti nemokamai mūsų transportu.
  • Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą ir avansus kiekvieną penktadienį.

SKAMBINTI DABAR:

+37064570164

Apie šią poziciją

Kategorija

Visas etatas

Kandidatuoti dabar

    Prisekite savo CV

    Comments are closed.