LENTYNŲ MONTUOTOJAI (-os) Vokietijoje

Pagalbiniai darbai
Vokietija
Posted 1 mėn. ago

Siūlome darbą LENTYNŲ MONTUOTOJAMS Vokietijoje. Išvykimas skubus.

Darbo pobūdis:  dirbama sandėlyje, kur reikia surikti iš paruoštų aliuminio detalių 6-ių skirtingų
modelių lentynas – sukomplektuoti, išgręžti skyles, susukti, sukniedyti.

Darbo laikas: dirbama pirmadieniais-penktadieniais, 8:00-19:00. Pietų pertrauka 40min, papildomos 3
pertraukėlės po 10min.

Darbo vieta: 31840 Hess Oldendorf, Vokietija.

Reikalavimai:

  • Gebėjimas dirbti su įrankiais – grąžtas, kniedymo plaktukas ir t.t.
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti.
  • Atidumas.

Mes užtikriname :

  • Galimybę užsidirbti 2200 Eur atlyginimą į rankas.
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Nemokamą apgyvendinimą tvarkinguose būstuose su visais patogumais.
  • +0.50 Eur/h premiją vykstantiems savo automobiliu.
  • Nemokamą kelionę į Vokietiją mūsų transportu.
  • Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą ir avansus kiekvieną penktadienį.

SKAMBINTI DABAR:

+37064570164

Apie šią poziciją

Kategorija

Visas etatas

Kandidatuoti dabar

    Prisekite savo CV

    Comments are closed.