fbpx

PAGALBINIAI DARBUOTOJAI (-os) Vokietijoje. DU 1932-2990 Eur

Pagalbiniai darbai
Vokietija
Posted 2 sav. ago

Siūlome darbą PAGALBINIAMS DARBUOTOJAMS Vokietijoje. Darbas metalo gaminių ceche – DARBUOTOJAI BUS APMOKOMI.

Darbo pobūdis: metalo detalių paruošiamieji darbai – smėlio ir dulkių valymas iš detalių naudojant tam pritaikytus įrenginius/įrankius, jų apdirbimas Bosch kampiniu šlifuokliu, detalių valymas pūtimo įrankiais, pakavimas į spec. maišus terminiam apdorojimui, darbas prie impregnavimo staklių. Metalo ruošiniai nėra lengvi – iki 30kg. Vienam kelti nereikia, kelia arba dviese, arba spec. kabliu.

Darbo laikas: dirbama pirmadieniais-penktadieniais, 6:00-16:00. Įmonė dirba ir šeštadieniais, tad galima papildomai dirbti šeštadieniais. Sekmadieniai laisvi.

Darbo vieta: 76661 Philippsburg, Vokietija.

Reikalavimai:

  • Gera fizinė forma, koordinacija ir regėjimas.
  • Nuosavas automobilis būtų privalumas – kuras kompensuojamas.
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti.

Mes užtikriname :

  • Galimybę užsidirbti 1932-2990 Eur/mėn atlyginimą į rankas. (LR MMA*koeficientas+dienpinigiai. Atlyginimo skirtumas priklauso nuo pozicijos ir išdirbtų valandų.)
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Stabilų ilgalaikį darbą.
  • Nemokamą apgyvendinimą tvarkinguose būstuose su visais patogumais.
  • +0.50 Eur/h vykstant savo automobiliu.
  • Kelionės į Vokietiją išlaidų kompensacija.
  • Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą ir 200 Eur avansus kiekvieną penktadienį.

SKAMBINTI DABAR:

+37064569740

Apie šią poziciją

Kategorija

Visas etatas

Kandidatuoti dabar

    Prisekite savo CV

    Comments are closed.