PLATAUS PROFILIO APDAILININKAI (-ės) Prancūzija/Suomija

Meistrai / statybos specialistai
Prancūzija, Suomija
Posted 1 sav. ago

Skubiai reikalingi PLATAUS PROFILIO APDAILININKAI. Galima rinktis darbą Prancūzijoje arba Suomijoje.

Darbo pobūdis: vidaus apdailos darbai – sieninių ir lubinių plokščių montavimas, baldų surinkimas, grindų paruošimas, kilimų ir plytelių klojimas, touch-up darbai, gislavedo ir pvc dangos klijavimas; glaistymas, dažymas, tapetavimas, stiklo pluošto dėjimas.

Darbo laikas: dirbama 8-9 valandas per dieną, penkias dienas per savaitę. Galima dirbti viršvalandžius.

Darbo vieta: galima rinktis darbą Prancūzijoje arba Suomijoje. Į darbo vietą skrendama lėktuvu, darbuotojams kelionė nieko nekainuoja.

Reikalavimai:

  • Vidaus apdailos darbo patirtis.
  • Atsakingas požiūris į darbą.
  • Galimybių pasas.
  • Kruopštumas.

Mes užtikriname :

  • 2300 – 3000 Eur atlyginimą į rankas.
  • Nemokamą kelionę į darbo vietą ir atgal.
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Nemokamą apgyvendinimą dviviečiame kambaryje (su atskiru WC ir dušu).
  • Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą ir avansus.

SKAMBINTI DABAR:

+37065804689

Apie šią poziciją

Kategorija

Visas etatas

Kandidatuoti dabar

    Prisekite savo CV

    Comments are closed.