fbpx

SANDĖLIO VADOVAS (-ė) Vokietijoje

Vadovybė
Vokietija
Posted 7 mėn. ago

Siūlome darbą SANDĖLIO VADOVUI Vokietijoje.

Darbo pobūdis: vadovauti kinietiškų prekių sandėlyje dirbantiems prekių surinkėjams ir aukštuminių krautuvų vairuotojams.

  • Paskirstyti darbus sandėlyje.
  • Apmokyti naujokus,
  • Pranešti apie naujų darbuotojų poreikį.
  • Pranešti personalo specialistei apie darbuotojų atostogas, išėjimą iš darbo.
  • Planuoti darbuotojų vykimo į darbą maršrutus bei automobilius.
  • Bendrauti su sandėlio ofiso darbuotojais, teikti ataskaitas apie dirbančių darbuotojų skaičių.

Darbo laikas: dirbama pirmadieniais-penktadieniais, 40 valandų per savaitę.

Darbo vieta: Vokietija.

Reikalavimai:

  • Lenkų ir lietuvių kalba;
  • Gebėjimas vadovauti komandai.
  • Geri organizaciniai įgūdžiai.

Mes užtikriname :

  • 2600 Eur/mėn atlyginimą po mokesčių. (LR MMA*koeficientas+dienpinigiai.)
  • Nemokamą privatų apgyvendinimą su visais patogumais.
  • Kelionės Lietuva/Vokietija/Lietuva kompensavimą.
  • Stabilų ir ilgalaikį darbą.
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą ir avansus kiekvieną penktadienį.

SKAMBINTI DABAR:

+37069932688

Apie šią poziciją

Kategorija

Visas etatas

Kandidatuoti dabar

    Prisekite savo CV

    Comments are closed.