SANDĖLIO DARBUOTOJAI (-os): taros rūšiavimas Vokietijoje. Tinka poroms!

Pagalbiniai darbai
Vokietija
Posted 3 sav. ago

Siūlome darbą SANDĖLIO DARBUOTOJAMS Vokietijoje. Darbas yra tinkamas poroms.

Darbo pobūdis: plastikinių, stiklinių ir bio butelių rūšiavimas į dėžes pagal prekinį ženklą. Dėžių krovimas ir rūšiavimas. Dirbama sandėlyje bei lauke.

Darbo laikas: dirbama pirmadieniais-penktadieniais, 6:00-15:00 ir kas antrą šeštadienį. Galima dirbti viršvalandžius, iš viso iki 200 valandų per mėnesį.

Darbo vieta: 09661 Hainichen, Vokietija.

Reikalavimai:

  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti.
  • Atidumas, greita orientacija.

Mes užtikriname :

  • Galimybę užsidirbti 1656 – 1800 Eur atlyginimą į rankas.
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Nemokamą apgyvendinimą naujuose būstuose su visais patogumais.
  • Nemokamą kelionę į Vokietiją mūsų transportu.
  • Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą.

SKAMBINTI DABAR:

+37064570164

Apie šią poziciją

Kategorija

Visas etatas

Kandidatuoti dabar

    Prisekite savo CV

    Comments are closed.