The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Mel torquatos constituto ex, eros primis aperiam sed cu, vel in oratio corpora eligendi. At mel alii dissentiunt, duo ad inimicus quaerendum.

Top

Apie mus

50

klientų

>20

metų patirtis logistikos ir sandeliavimo srityse

>300

šiuo metu įdarbintų specialistų

Darbuotojų nuoma orientuota
į darbuotojus!

Esame tarptautinė įdarbinimo ir personalo valdymo įmonė kurios pagrindinis tikslas – pasiūlyti geriausias darbo sąlygas savo darbuotojams, o klientams greitai, pagal reikalavimus rasti efektyvius darbuotojus.

Per savo 20 metų patirtį esame sukaupę didelį klientų ir darbuotojų ratą. Šiuo metu esame įdarbinę virš 300 specialistų skirtinguose logistikos, sandėliavimo ir gamybos įmonėse Europoje.

Kodėl verta rinktis mus?

Nemokamas apgyvendinimas

Suteiksime Jums apgyvendinimą tvarkinguose butuose ar name su visais patogumais. Galėsite rinktis iš vienviečių ar dviviečių kambarių. Jums nereikės rūpintis nuomos paieška – viską atliksime už Jus.

Nemokama kelionė į šalį, kurioje dirbsite

Pasirūpinsime Jūsų kelione darbo šalį savo transportu Jei keliausite savo transportu – kompensuosime Jūsų išlaidas. Sutaupykite savo laiką ir pinigus – kelionės rūpesčius palikite mums! Taip pat kasdien pasirūpinsime kelione iš jūsų apgyvendinimo vietos iki darbo.

Stabilus ir laiku mokamas atlyginimas

Atlyginimai visada mokami laiku, be jokių vėlavimų. Esant darbuotojo pageidavimu – mokame avansą.

Nuolatinis ryšio palaikymas ir pagalba

Esame visada pasiekiami ir pasiruošę padėti Jums išspręsti visas problemas, su kuriomis galite susidurti dirbdami užsienyje. Jūsų gerovė ir komfortas mums yra prioritetas. Nebijokite kreiptis pagalbos – esame čia, kad Jums padėtume.

Mūsų vertybės

Mes vadovaujames šiomis vertybėmis:

– Pagarba
– Profesionalumas
– Bendro tikslo siekimas
– Atsakomybė
– Atvirumas