The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Mel torquatos constituto ex, eros primis aperiam sed cu, vel in oratio corpora eligendi. At mel alii dissentiunt, duo ad inimicus quaerendum.

Top

Ieškote gerai apmokamo darbo užsienyje?

Galime pasiūlyti daugybę įvairių darbo vietų visu arba dalimi etato Vokietijoje

Mes siūlome

Darbą užsienyje pilnu etatu

Šiuo metu įdarbiname virš 300 specialistų, kurie dirba skirtinguose Vokietijos įmonės.

Darbą užsienyje ne visą darbo dieną

Ieškote papildomo darbo? O galbūt norite dirbti ne visą darbo dieną? Turime įvairių darbo pasiūlymų.

Laikiną darbą užsienyje

Ieškote laikino darbo kol įsikursite naujoje šalyje? O gal ieškote tik sezoninio darbo? Mes visuomet turime ką pasiūlyti.

Darbo su mumis privalumai

Suteikiame nemokamą, patogų apgyvendinimą

Pasirūpinsime Jūsų apgyvendinimu tvarkinguose butuose ar namuose su visais patogumais. Galėsite rinktis iš vienviečių ar dviviečių kambarių. Jums nereikės rūpintis nuomos paieška – viską atliksime už Jus ir apgyvendinsime nemokamai.

Pasirūpiname nuvykimu į šalį

Pasirūpinsime Jūsų kelione į darbo šalį. Jei keliausite savo transportu, kompensuosime Jūsų išlaidas. Sutaupykite savo laiką ir pinigus – kelionės rūpesčius palikite mums!

Užsienio kalba – nebūtina

Nemokate užsienio kalbos? Tai ne problema. Mes pasirūpinsime visų iškilusių darbo klausimų sprendimu už Jus.

Dažnai mokamas atlyginimas

Siūlome konkurencingą atlyginimą. Atlyginimai visada mokami laiku, be jokių vėlavimų. Taip pat yra galimybė atlyginimą gauti kiekvieną savaitę.

Platus darbų pasirinkimas

Mūsų partneriai teikia įvairaus spektro paslaugas visoje Europoje, todėl galime Jums pasiūlyti platų darbų pasirinkimą.

Naujausi darbo skelbimai

Atsiliepimai

Mūsų atrinktų kandidatų mintys apie darbą kartu
Justas

Ačiū Jums labai, viskuo buvau patenkintas. Kolektyvas labai draugiškai elgėsi su manimi ir atsakydavo į visus iškylančius klausimus. Atlyginimas visada pasiekdavo laiku. Laukiu naujos kadencijos.

Aistė

Prieš kelis mėnesius nusprendžiau pabandyti savo laimę ir pradėti dirbti Vokietijoje. Buvo neramu, tačiau Lietuvoje negalėjau susirasti tinkamo darbo. Kreipiausi į įmonę dėl laisvos darbo vietos skalbykloje ir ganėtinai greitai gavau tinkamą pasiūlymą.Tai viena iš nedaugelio įmonių, kuri tikrai rūpinasi savo darbuotojais. Įdarbinimas vyko labai greitai ir sklandžiai. Prieš darbus buvau pilnai informuota apie darbo sąlygas, darbo vietoje pravestas išsamus instruktažas. Avansus bei atlyginimą gaudavau laiku. Už apgyvendinimą nieko nemokėjau. Viename dideliame bute gyvenome po kelias poras. Buvo labai malonu dirbti šioje įmonėje.

Deividas

Surastas darbas Vokietijoje buvo geras. Buvau nuvežtas nemokamai, atsiskaitė laiku. Vairavau naują vilkika ir neturėjau jokių problemų. 10/10