The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Mel torquatos constituto ex, eros primis aperiam sed cu, vel in oratio corpora eligendi. At mel alii dissentiunt, duo ad inimicus quaerendum.

Top

Naujausi darbo skelbimai

Atsiliepimai

Mūsų partnerių mintys apie darbą kartu

Justas

Ačiū Jums labai, viskuo buvau patenkintas. Kolektyvas labai draugiškai elgėsi su manimi ir atsakydavo į visus iškylančius klausimus. Atlyginimas visada pasiekdavo laiku. Laukiu naujos kadencijos.

Aistė

Prieš kelis mėnesius nusprendžiau pabandyti savo laimę ir pradėti dirbti Vokietijoje. Buvo neramu, tačiau Lietuvoje negalėjau susirasti tinkamo darbo. Kreipiausi į įmonę dėl laisvos darbo vietos skalbykloje ir ganėtinai greitai gavau tinkamą pasiūlymą.Tai viena iš nedaugelio įmonių, kuri tikrai rūpinasi savo darbuotojais. Įdarbinimas vyko labai greitai ir sklandžiai. Prieš darbus buvau pilnai informuota apie darbo sąlygas, darbo vietoje pravestas išsamus instruktažas. Avansus bei atlyginimą gaudavau laiku. Už apgyvendinimą nieko nemokėjau. Viename dideliame bute gyvenome po kelias poras. Buvo labai malonu dirbti šioje įmonėje.

Deividas

Surastas darbas Vokietijoje buvo geras. Buvau nuvežtas nemokamai, atsiskaitė laiku. Vairavau naują vilkika ir neturėjau jokių problemų. 10/10